Logo Metropol - Dom i Wnętrze

< zobacz aktualne promocje

Sklepy

Abra

sklep meblowy ABRA S.A.

tel. (022) 811 20 80, fax (022) 811 30 36

e-mail: sklep_1xm@abra.krakow.pl

strona: www.abra-meble.pl

 


  • Abra S.A. to ogólnopolska sieć sklepów meblowych, która została założona w 1990 roku. Naszą siedzibą jest Kraków, gdzie znajduje się zarząd, centrala logistyczno - handlowa oraz pierwszy uruchomiony sklep meblowy.
  • Obecnie Abra to 73 sklepy meblowe w 60 miastach w Polsce, które powstały z myślą o wielu różnych wymaganiach, gustach, marzeniach i portfelach. W Abrze spotkasz ludzi, których łączy jedno - chcą upiększyć swoje mieszkanie, by piękniejszym stało się ich życie.
  • Pokój dzienny, jadalnia, gabinet, sypialnia czy pokój dziecięcy - każdy z nas ma swoje idealne wyobrażenie o aranżacji tych miejsc. Stąd wiemy, że wielość możliwości jest jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze mebli i staramy się by takie właśnie były meble Abra.
  • Nasze działanie oparte jest w całości na partnerstwie z klientem. Do nas należy pierwszy krok: nasi projektanci wraz z wytwórcami poszukują takich rozwiązań, które połączą w sobie estetykę, funkcjonalność i przystępną cenę. Decyduje zawsze Klient, któremu Abra daje możliwie szeroki katalog wzorniczych propozycji.
  • Dysponując zorganizowaną siecią sklepów meblowych staramy się zapewnić naszym Klientom solidny serwis i obsługę.
  • Mamy nadzieję, że nasza strona pomoże Państwu w wyborze najlepszych mebli do swojego mieszkania.

godziny otwarcia: 9:00 - 21:00
Metropol Dom i Wnętrze
ul. Jagiellońska 82
03-301 Warszawa