Logo Metropol - Dom i Wnętrze

< zobacz aktualne promocje

Sklepy

Jysk

SYPIALNIA

 JYSK cieszy się na świecie opinią eksperta w kwestiach snu. Spraw sobie i swojej rodzinie to, co zapewni zdrowy, smaczny sen – to inwestycja, którą będziesz mógł się cieszyć co noc do końca życia!
JYSK oferuje szeroki asortyment materaców, kołder, poduszek i pościeli, który pozwoli Ci wybrać to, w czym Ci się najlepiej śpi, wszystko w rozsądnych cenach.

ŁAZIENKA

W JYSK znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do łazienki. Oferujemy ręczniki w wielu kolorach i rozmiarach, w najlepszych cenach, a także mnóstwo stylowych akcesoriów.

DUŻY POKÓJ/SALON

Oferujemy szeroki wybór stołów do jadalni, krzeseł, foteli, a także stolików lub szafek RTV, z obszernym miejscem na wszelakiego rodzaju sprzęt audio - video.

POKÓJ DZIECIĘCY

W JYSK znajdziesz m.in. tapczany, łóżka piętrowe oraz rozmaite meble i dodatki do przechowywania – wszystko w fantastycznych cenach. W innej sekcji naszej strony internetowej możesz zapoznać się także z szerokim wyborem innych artykułów dziecięcych, w tym zabawek, pluszaków, gier, dodatków tekstylnych, nie zapominając przy tym o kompletach pościeli, kołdrach i poduszkach.

NA ZEWNĄTRZ

Co roku w sezonie oferujemy wielki wybór klasycznych mebli ogrodowych z drewna tekowego, drewna twardego FSC, aluminium i plastiku. Na pewno znajdziesz u nas zestaw mebli odpowiedni do przestrzeni, którą dysponujesz. Nie zapomnij o odrobinie luksusu – mamy też poduszki pasujące do wszystkich naszych mebli ogrodowych, które rozjaśnią i ożywią wybrany przez Ciebie zestaw.

 

 

Kontakt do salonu:

tel. 0 723 723 617

mail.: smp317@store.jysk.com

www: www.jysk.pl

 

 

 

Oferta sklepu:

Żaden produkt nie został dodany


godziny otwarcia: 9:00 - 21:00
Metropol Dom i Wnętrze
ul. Jagiellońska 82
03-301 Warszawa