Logo Metropol - Dom i Wnętrze

< zobacz aktualne promocje

Sklepy

Salon Materacy Łempiccy

Materace to segment rynku, który w Polsce dopiero buduje swoje zręby. Powszechna wiedza na temat zdrowego i wygodnego snu jest bardzo uboga. Powstało już co prawda trochę sklepów, które specjalizują się w sprzedaży materacy i tam możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat budowy i zalet poszczególnych modeli. Jednakże nawet w wyspecjalizowanych salonach nie zawsze potrafią udzielić nam wyczerpujących i pełnych informacji dlaczego to właśnie ten materac jest dla nas najlepszy, a nie inny.

Często podstawowym kryterium wyboru jest cena. Wydawało by się, że czym droższy materac tym jest on dla nas lepszy, a tak nie koniecznie musi być. Każdy materac ma swoje wady i zalety, dlatego do jego wyboru należy podejść bardzo indywidualnie, Należy określić jego twardość, elastyczność, rodzaj stelaża na którym będzie pracował. Bardzo ważna jest możliwość wypróbowania materaca przed zakupem. Rola sprzedawcy w takiej sytuacji jest bardzo istotna to on powinien ocenić prawidłowe ułożenie kręgosłupa i dobre jego podparcie. Zakres wiedzy z dziedziny materacy ciągle jest poszerzany o nowe lepsze materiały, nowe bardziej ergonomiczne konstrukcje. Zmienia się podejście medycyny na temat zdrowego snu.

Cała ta wiedza płynie jednak bardzo ograniczonym strumieniem do ogólnej świadomości przyszłych odbiorców, dlatego szczególną rolę mają tutaj do odegrania specjalistyczne salony materacy, które będą w stanie zaspokoić Państwa  głód informacji, jak i praktycznie pokazać zalety poszczególnych rozwiązań. My podjęliśmy wyzwanie - gwarantując profesjonalne doradźtwo, szeroką gamę produktów, gwarancję satysfakcji.

 

Opis działalności, rozliczne dokonania i zalety naszej firmy mogły by być bardzo długie i pewnie jeszcze bardziej nudne, dlatego sprecyzujemy tylko, że zajmujemy się sprzedażą materacy, łóżek, sypialń i wszystkiego co może łączyć się ze zdrowym i wygodnym snem.

 

My chcemy skupić się na tym co nas wyróżnia:

 • Fachowa obsługa
  Aby dokonać właściwego wyboru klient powinien uzyskać możliwie duży zasób wiedzy, podany w sposób przystępny i zrozumiały, dzięki wyspecjalizowanym doradcom nasz klient zawsze otrzyma pełną i obiektywna poradę.

 • Pełna oferta
  Jesteśmy Firmą, która współpracuje ze wszystkimi liczącymi się producentami materacy w kraju: Sembella, Janpol, M&K foam Koło, Hilding, Relaks, JMB. Dodatkowo naszą ofertę poszerzają zachodnie marki takie jak: Dunlopillo, Shlarafffia, FEY&CO, Tempur, Perdormire, Ormihl, Lattoflex, Materasso,
  Aby dokonać dobrego wyboru Klient powinien mieć możliwość porównania różnych materacy zarówno pod względem jakości jak i ceny.

 • Satysfakcja i zadowolenie klienta
  Znane maksyma w handlu mówi, że reklama jest dźwignią handlu, wpisując się w to powiedzenie dopowiadamy ,,zadowolony Klient to najlepsza reklama dla firmy"

Kontakt do salonu:

tel.: 22 243 43 73

mail: sklep@salonmateracy.pl


godziny otwarcia: 9:00 - 21:00
Metropol Dom i Wnętrze
ul. Jagiellońska 82
03-301 Warszawa