Konsola jako modne i praktyczne wyposażenie

Prostota i praktyczność, a przy tym piękny wygląd. To właśnie dlatego konsole są obecnie jednym z najmodniejszych elementów wystroju wnętrz. Ich różnorodność i wielozadaniowość są bardzo cenione, a w dodatku nie zajmują dużo miejsca.

Konsole praktycznie do wszystkiego

Ogólnie opisując konsole, można powiedzieć, że to wąski mebel na planie prostokąta. Poszczególne typy różnią się jednak detalami, a one bardzo wpływają na zastosowanie mebla. Przykładowo konsola z płytkimi szufladami idealnie nadaje się do postawienia w korytarzu. Nie zabiera dużo miejsca, średnio 25 cm od ściany, a pozwala na praktyczne przechowywanie tego co ma być pod ręką.

Od teraz klucze, czy dokumenty są zawsze dostępne przy wychodzeniu z domu. Na blacie oczywiście można postawić miłe dla oka kwiaty lub inne ozdoby, które dopełnią stylu.

Innym zastosowaniem może być konsola używana jako toaletka. Każda kobieta doceni praktyczność i styl zachowane w tym meblu. Szuflady mogą być bardziej dostosowane, większe i liczniejsze, a sam blat głębszy. Konsole stoją na bardzo cienkim i solidnym stelażu, więc są stabilne i jednocześnie dają dużo przestrzeni pod blatem.

Istnieją również konsole posiadające blat oraz jedną lub dwie półki. To bardzo praktyczne zastosowanie do garażu lub pracowni, przy czym konsola nadal jest stylowym elementem i zabiera stosunkowo mało powierzchni. 

Style konsoli

Konsole ze sklepu SFMeble mają bardzo różnorodne style. Każdy znajdzie coś dla siebie i dostosuje do swojej aranżacji. Są to zarówno wersje typu islandzkiego, jak i retro, na grubszych drewnianych nogach i lakierowane. Znaleźć można dużo stylów nowoczesnych, jak choćby z geometrycznymi wzorami w stelażu, albo ażurowe. Niektóre zachwycają niecodziennym podejściem twórcy, albo komponowaniem się z innymi elementami wyposażenia, a nawet łącząc się z nimi. 

Konsole można dostosować do każdego mieszkania, czy domu, bez względu na styl i rozmiar reszty mebli. Jest to idealne rozwiązanie łączące prostotę, praktyczność i modny styl.

Comments are closed.