regały loft- jakie wybrać?

Metalowy regał loft to nowoczesny element wyposażenia wnętrz, który pomaga lepiej zorganizować dostępną przestrzeń i zadbać o porządek w niej. Regał jest jednym z najczęściej wybieranych mebli. Można go wykorzystać do układania książek, kwiatów czy ozdób. Cechuje go minimalizm i prostota. Dostępne są regały wykonane z łączonych materiałów, które świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Odpowiednio dobrany regał świetnie uzupełnia aranżację, nadaje designerskiego i ekskluzywnego charakteru pomieszczeniom domowym, biurowym, jak i klasycznym, industrialnym loftom.

Regał loft- czym się wyróżnia?

Regały industrialne z https://www.sfmeble.pl/c/regaly-loft świetnie urozmaicają przestrzeń. Konstrukcja łączy najczęściej ciepłe drewno i chłodne tworzywo, jakim jest metal. Idealne dopasowanie obu materiałów sprawia, że powstaje oryginalny mebel, który znajduje zastosowanie w wielu pomieszczeniach:

  • sypialni,
  • przepokoju,
  • salonie,
  • jadalni. 

Duża różnorodność dostępnych modeli sprawia, że regał loft pasuje nie tylko do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym, ale także skandynawskim, kolonialnym, industrialnym czy rustykalnym. Dokładne wykonanie oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów przekładają się na niezwykłą jakość mebli i ich dużą popularność.

Regały loft- ciekawe rozwiązanie w nowoczesnym stylu

Regały w stylu industrialnym są właściwym rozwiązaniem dla amatorów ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Za sprawą uniwersalnej konstrukcji regał znajduje zastosowanie w każdym pomieszczeniu — ułatwia przechowywanie rzeczy, ale pozwala je także elegancko uporządkować. Regał z większą liczbą półek umożliwia przechowywanie dodatkowych przedmiotów oraz drobiazgów. Regał industrialny dostępny jest w kilku wersjach aranżacyjnych — klasycznym oraz modernistycznym. Klasyczny regał wiąże się zachowaniem tradycyjnego rozmieszczenia półek oraz z utrzymaniem ich spójnych rozmiarów. Natomiast modele modernistyczne cechują się unikalną formą —  zaskakującym, nieoczywistym połączeniem materiałów czy dowolnym rozmieszczeniem półek.

Comments are closed.