Z jakiego drewna szafki rtv?

Meble wykonane z naturalnego drewna są bardzo wytrzymałe i co najważniejsze, mogą one pochwalić się niesamowitym designem. Oryginalne szafki rtv mogą okazać się najlepszą dekoracją salonu, dlatego też tym bardziej warto rozejrzeć się za ciekawymi modelami.

Funkcjonalne szafki dla wymagających

Drewniana szafka rtv z tzw. wyższej półki musi być oczywiście wykonana z odpowiedniego gatunku drewna. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z drewna sosnowego. Jest to bardzo trwały i odporny na uszkodzenia materiał, który może pochwalić się również bardzo atrakcyjną ceną. Osoby, które mają nieco więcej gotówki do wykorzystania, mogą postawić na drewno dębowe. Większość renomowanych producentów właśnie z drewna dębowego wykonuje rewelacyjne meble w stylu loftowym.

Dlaczego warto?

szafki rtv

Szafka pod telewizor jest bardzo praktycznym meblem, który przydać może się nie tylko w salonie. Na eleganckiej szafce można nie tylko umieścić telewizor, ale również odtwarzacz DVD, głośniki, konsole do gier, dekodery itp. Nowoczesne szafki rtv zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można było w nich bez problemu uporządkować kable, dzięki czemu nowy telewizor zawsze prezentować będzie się bardzo okazale. Osoby, które mają w kolekcji bardzo wiele płyt DVD, powinny postawić na dość pojemne szafki.

Jakie szafki są obecnie w modzie?

W Polsce, jak i zresztą na całym świecie rekordy popularności biją białe szafki rtv, które idealnie pasują do salonu urządzonego w stylu skandynawskim. W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzi się biała szafka rtv z dekoracyjnymi elementami w kolorze naturalnego drewna. Nowoczesna szafka pod telewizor doskonale sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych. Godne polecenia są postarzałe meble, które wyróżniają się ręcznymi wykończeniami. Aby zaskoczyć sąsiadów i znajomych można postawić także na piękne szafki drewniane z metalowymi okuciami. Aby wybrać porządną szafkę rtv należy zwrócić uwagę nie tylko na jej styl i kolor, ale również na wymiary. Kluczem do sukcesu jest to, aby postawić na odpowiednią wysokość, dzięki czemu będzie można bez problemów oglądać telewizję. Wielu projektantów wnętrz zaleca wysokość szafki przyrównać do wysokości kanapy albo sofy. Zbyt wysoka szafka sprawi, że niestety trzeba będzie zadzierać głowę, z kolei zbyt niska szafka sprawi, że głowę trzeba będzie pochylać.

Comments are closed.